Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Toliszczek – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

270 000 zł15 300 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 300 m2 położona w malowniczej miejscowości Toliszczek zaledwie 3 km od Jeziora Żarnowieckiego, gm. Gniewino, powiat Wejherowski. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Łęczyce

Łęczyce(Toliszczek + 20 km)

1 800 000 zł17 800 m² 101,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej - 1,8 ha w Brzeżnie Lęborskim Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1,8 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Karlikowo Lęborskie

Karlikowo Lęborskie(Toliszczek + 19 km)

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kębłowo Nowowiejskie

Kębłowo Nowowiejskie(Toliszczek + 25 km)

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 5500 m z wz pod zabudowę bliźniaczą Kębłowo Nowowiejskie | 10 min od Lęborka Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 5500 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Karwieńska

Ostrowo(Toliszczek + 18 km)

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łebcz

Łebcz(Toliszczek + 21 km)

189 430 zł997 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, łebcz Oferuję działkę budowlaną położoną w spokojnej miejscowości Łebcz. Idealna dla osób szukających przestrzeni do życia, inwestycji lub wypoczynku. Cena za 1 m2 = 190.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kalinowa

Lubkowo(Toliszczek + 5 km)

760 000 zł1 955 m² 388,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki nad Jeziorem Żarnowieckim, położonej w Lubkowie gm. Krokowa, przy ulicy Kalinowej, o powierzchni 1955m2. Doskonały gotowiec inwestycyjny! Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Słajszewo

Słajszewo(Toliszczek + 15 km)

227 000 zł1 011 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania działki o powierzchni 1011 do 1057 m2 w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Malinowa

Gowino(Toliszczek + 23 km)

556 000 zł2 344 m² 237,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlana W gowinie działki Działki budowlane mają łączną powierzchnię 2.344 m2 i nieruchomość składa się z dwóch działek: - 915 m2 (nr. działki 391), - 1.429 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Starzyński Dwór(Toliszczek + 18 km)

205 000 zł1 080 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1080 m2 Starzyński Dwór spokojna okolica Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 724, o powierzchni 1080 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zagrodowa

Strzebielino(Toliszczek + 21 km)

170 000 zł2 012 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubisz las? Lubisz ciszę? Szukasz przestrzeni i spokoju po pracy? Jeśli tak, to zapraszam. Urocza okolica, dobry dojazd, a do wyboru jest jedna z trzech działek o powierzchni 2015 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Toliszczek

Toliszczek,pomorskie

153 000 zł15 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O % - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy na sprzedaż działkę rolną położoną w spokojnej okolicy, w miejscowości Toliszczek, w województwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij